Cobra 11
Cobra 11
Men
 
Bejelentkezs
Felhasznlnv:

Jelsz:
SgSg
Regisztrci
Elfelejtettem a jelszt
 
Video
 
Hello !!!
 
Erdogan Atalay
 
Ren Steinke
 
Zene:
 
Christian Oliver
 
Charlotte Schwab
 
Carina Wiese
 
Boldog szletsnapot !

Gottfried Vollmer jlius 7.-n nnepli 53. szletsnapjt

   

 
Gottfried Vollmer
 
Dietmar Huhn
 
Tovbbi puzzle-k
 
Egrkvet
 
Furcsa dolgok
 
Bannerek

 The Fast And The FuriousHallosabb iramban

 Paul Walker PhysicalPaul Walker

 

 
Vlemnyek Semirrl
[87-68] [67-48] [47-28] [27-8] [7-1]

2007.08.28. 13:53 Idzet

Hello! Szerintem Semir a legkirlyabb az egsz sorozatban! Olyan jpofa amikor okoskodik vagy a Tommal ktzkdik! Meg persze akkor amikor mrges!

Eszter


2007.07.06. 14:22 Idzet
szerintem egy buzi vagy szemir.

2007.05.16. 13:07 Idzet
Semir egy tkletes, imdnival pasi. Rettenten jkp s mg humora is van. Nlkle nincs Cobra 11. Imdom a sorozatot s fel is veszek minden rszt vide kazettra. gy brmikor lthatom a hst akciban. Angie

2007.04.29. 19:17 Idzet

Szia.Te nagyon jo fej vagy es en is olyan szeretnek lenni mint te nagykoromban.En 12 eves vagyok es mibden vasarnap meg nezem a filmedet.Udvozollek teged,a baratodat Tomot es az egesz kollegaidat.Kulon Andreat is.papa.

 


2007.04.29. 19:14 Idzet

Szia semir.en Robert vagyok romaniabo.En nagyon szeretem a cobra 11 filmeteket es te es tom vagytok a rajongoim.En nagykoromban rendor szeretnek lenni olyan amilyen tik vagytok.IMADLAK Semir es TOM.Sok rajongassal Robert Romaniabol.


2007.04.16. 14:43 Idzet
sya semir!!!(mrmint erdogan) te is a kedvencem vagy de megmondhatod rennek hogyha kiszll a sorozatbl megverem!!!!

2007.03.25. 10:11 Idzet
sziasztok ltta mr vki az j rszt?

2007.03.24. 14:07 Idzet

n is nagyon szeretem Semirt.Kivncsi vagyok hogy az j trsa/Gedeon Bruchnard/milyen lesz...


2007.03.24. 13:56 Idzet

IMADOM SEMIRT S NAGYON JL RT AZ AUTK SSZETRSHEZ HA MAJD FELNVK AKKOR N IS AZ AUTPJARENDSG-GEN FOGOK DOLGOZNI DE NAGYON ILLESZ ANDREAHOZ MAJD IRJ NEKEM E-MILT A [email protected]


2007.03.13. 18:26 Idzet

Nagyon j sznsz, jl alakt, nem tudjtok vletlen hogy ki a magyar hangja? Nagyon rdekelne. : )

rjatok!

[email protected]

dv: Regi


2007.02.24. 20:38 Idzet
Hy!Tisztra szerelmes vok Semirbe!Rendr leszek s elmegyek a Cobra 11-be jccani!IMDLAK

2007.02.14. 14:08 Idzet

szia

semir
envagyok arajongod               
dominika

2007.02.14. 11:24 Idzet
Nagyon szeretem s szerintem semir a legnagyobb hs s IMDOM.. s amiota nzem rendr akkarok lenni. Mariann.

2007.02.14. 11:24 Idzet
Nagyon szeretem s szerintem semir a legnagyobb hs s IMDOM.. s amiota nzem rendr akkarok lenni. Mariann.

2007.02.14. 11:18 Idzet
Sziasztok Mariann vagyok. n nagyon szeretem a Cobra 11 et! n sirok hogyha Semirel trtnik valami....

2007.02.14. 11:18 Idzet
Sziasztok Mariann vagyok. n nagyon szeretem a Cobra 11 et! n sirok hogyha Semirel trtnik valami....

2007.01.24. 20:43 Idzet

Tevagy a legeslegjb:-) (Koszek Olivr) a freemail-cimem [email protected]

lgyszives irjlnekem:-):-):-)


2007.01.24. 11:01 Idzet
ari...

2007.01.11. 13:49 Idzet

szerintem_1_cscs_

PASI!!!!!!!!!!!!!


2007.01.07. 20:28 Idzet

Hello

Semir egy cscs pasi nagyon aranyos,kedves s nagyon j jtsza a szerept Semirrl csak jt lehet irni nincs rossz tulajdonsga puszi csibe(De azrt nlam Tom az 1-s)puszi csibe


[87-68] [67-48] [47-28] [27-8] [7-1]

 
Ksznm, hogy ilyen sokan ltogatjtok az oldalt
 
Legyen az n oldalam a kezdlapod
Bellts Kezdlapnak!
 
Kedvencekhez
Tgy a kedvencekhez!
 
Videok
 
A ht szereplje

A szavazatok alapjn a ht szereplje Jan Richter (Christian Oliver)lett.

 

 
  
 
 
 
 
Szavazs
Ki a kedvenced?

Semir Gerkhan
Tom Kranich
Jan
Engelhardt
Andrea
Semir s Tom
Jan s Semir
tbben is
Szavazs llsa
Lezrt szavazsok
 
Ennyien lttk az oldalt
Induls: 2005-11-01
 
Link me
 
A pontos id:
 
Ennyi van vissza a kvetkez Cobrig:
 
Kristlygmb :)

Kristlygmb

rj be egy igen/nem-mel megvlaszolhat krdst s a kristlygmb vlaszol.

Figyelem: a kristlygmbnek nincs humora, de szeret msokat cikizni!



 

Elsõ fantasy - thriller regényem Elõrendelhetõ. Bõvebbb információért kattints ide.    *****    Naruto rajongói oldal | konoha.hu | Látogass el konoha falujába | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA    *****    farkasmetal.hu---haidekker kerítés---haiedekker kapu --farkasmetal.hu--lakatosmunka--haidekker kerítésmezõ--hullámrács    *****    Naruto rajongói oldal | konoha.hu | Látogass el konoha falujába | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA    *****    Elindult a Substack oldalam! Elsõsorban anime és gaming témában olvashatsz cikkeket. Ha tetszik, iratkozz fel!    *****    15 éves a Nintendo 3DS! Emlékezzünk meg ezen fantasztikus kézikonzol történetérõl! Személyes és magyar vonatkozással!    *****    RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL    *****    PREKAMBRIUM //// A TUDÁS BIRODALMA///PREKAMBRIUM.GPORTAL.HU /// PREKAMBRIUM //// A TUDÁS BIRODALMA    *****    Naruto rajongói oldal | Könyv fordítások, fanficek | Nézzetek be és olvasgassatok! | Naruto rajongói oldal | KONOHA.HU    *****    Pont ITT Pont MOST! Pont NEKED! Már fejlesztés alatt is szebbnél szebb képek! Ha gondolod gyere less be!    *****    Itachi Shinden harmadi fejezet!! - ÚJ FEJEZET - Felkerült a könyv harmadik harmada!! Konoha.hu - KATT!! KATT! KATT! KATT    *****    MAGYAR HIMNUSZ GITÁRON    *****    KONOHA.HU | Naruto rajongói oldal! Olvass, tanulj, nézd az animét! 2026-ban is a KONOHA.HU-N | KONOHA.HU | KONOHA.HU | K    *****    RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL    *****    PREKAMBRIUM //// A TUDÁS BIRODALMA///PREKAMBRIUM.GPORTAL.HU /// PREKAMBRIUM //// A TUDÁS BIRODALMA    *****    RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL    *****    Naruto rajongói oldal | konoha.hu | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA.HU |    *****    NSYNC - a fiúbandák korszakának egyik legmeghatározóbb csapata a Bye Bye Bye elõadói - nosztalgiária fel    *****    RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL    *****    PREKAMBRIUM //// A TUDÁS BIRODALMA///PREKAMBRIUM.GPORTAL.HU /// PREKAMBRIUM //// A TUDÁS BIRODALMA